Eurostars Roma Aeterna

Rome, Italy
,VIA CASILINA 125, ROME, ITALY
Tripadvisor Score: 4.0
од
EUR11550EUR
2 возрасни
The Eurostars Roma Aeterna **** occupies a hundred-year old building which once belonged to the Serono pharmaceutical company, located in the Pigneto district. This emblematic building has been completely renovated in order to convert it into a high-class hotel which offers, among other facilities, 144 guestrooms, various meeting rooms and a gourmet restaurant. * Bus to the city center (Coliseum) at scheduled times (surcharge).

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!