Family

Rome, Italy
VIA BIXIO 72, 00185 ROME, ITALY
Tripadvisor Score: 3.0
This attractive guesthouse is located right in the city centre and lies just a 20 km away from the airport. The hotel comprises a total of 10 rooms spread over 4 floors. An air-conditioned lobby, which offers a 24-hour reception desk and safes, awaits guests. Guests also have the opportunity to use a public Internet terminal. Room and medical services round off the facilities on offer. The tastefully decorated rooms come with an en suite bathroom with a shower, a bath and hairdryer. Further fittings include a direct dial telephone, satellite/cable TV, a hire safe, central heating and air conditioning. Guests are offered bed and breakfast.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!