Zidan Guest House

Rome, Italy
via castelfidardo 31, Rome, IT
Located a 12-minute walk from Piazza Barberini, Zidan Guest House in Rome has a shared lounge. The property is close to several noted attractions, around 0.6 mi from Santa Maria Maggiore and around 0.7 mi from Sapienza University of Rome. The property is located in the Central Station district. This property provides beds in dormitory rooms with a shared bathroom and a kettle. WiFi is free. An Italian breakfast is served daily at the property. Staff at the 24-hour front desk can provide tips on the area. Quirinale is 0.8 mi from the hostel. The nearest airport is Rome Ciampino Airport, 8.7 mi from Zidan Guest House.WiFi is available in all areas and is free of charge.
No parking available.
Pets are not allowed.
Children are not allowed. No cribs are available. No extra beds are available.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!