Hostelroma

Rome, Italy
Via Calatafimi 41, Rome, IT
од
EUR3621EUR
2 возрасни
Located in Rome's Sallustiano quarter, HostelRoma is set in Rome, 1640 feet from Termini Station. It offers rooms and dormitories, all with free WiFi. Bed linen is provided, and some rooms at the HostelRoma have a private bathroom. Luggage storage space is available on site. Piazza della Repubblica is 1969 feet from the RomaHostel. The Baths of Diocletian are a 4-minute walk away.WiFi is available in all areas and is free of charge.
No parking available.
Pets are not allowed.
Children 5 and older are allowed. No cribs are available. No extra beds are available.
Checkin Time: 15:00
Checkin End Time: 00:00
Checkout End Time: 10:00

прикажи повеќе

Hotel facilities

Non-smoking rooms
Internet
Heating
Baggage storage
WiFi
Free WiFi
Smoke-free property
Adults only
WiFi in all areas
Public Bath

Room facilities

Room Type: Double
Shower
Toilet
Private Bathroom
Towels
Toilet paper
Room Type: Twin
Shower
Hairdryer
Shared bathroom
Toilet
Toilet paper
Shampoo

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!