Hotel Center 1&2

Rome, Italy
Via Giovanni Giolitti 433/443, Rome
Termini Railway Station поглед на мапата
A great place to have a rest after an exciting day! Hotel «Hotel Center 1&2» is located in Rome. This hotel is located minutes away from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Manzoni – Museo della Liberazione, Sancta Sanctorum and Archbasilica of St. John Lateran.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!