Hotel Franklin Feel The Sound

Hotel Franklin Feel The Sound

Rome, Italy
VIA RODI,29
Positioned very close to the Vatican, this unique design hotel dedicated to good music makes every visit to Rome a special experience. World-famous sites like the Saint Peter's Basilica are within easy walking distance, the metro stops Ottaviano and Cipro-Vatican Museums guarantee perfect connection to the city and the airports. The hotel offers 22 rooms, 24-hour reception, concierge service, express check-in and check-out, free WIFI throughout, bar, medical assistance, bicycle rental and car hire. Pets allowed for free.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!