Hotel Lodi

Rome, Italy
VIA ORISTANO,14
Termini Railway Station поглед на мапата
Hotel Lodi is an elegant Art-Nouveau villa in a pleasant residential part of the San Giovanni neighbourhood in Rome. It offers a garden with tables and chairs and rooms with free Wi-Fi. Rooms at this attractive villa offer views of the garden or the ancient Roman Aqueduct. Each one includes a TV and private bathroom. A sweet Italian breakfast is available each morning. In the surrounding area you will find plenty of cafés, restaurants and bars. The popular live music venue, Circolo degli Artisti, is less than 5 minutes' walk away. The Lodi Hotel has excellent bus links around Rome, with the number 81 bus stopping just a few steps away. You have good tram links to Rome's Termini Train Station, while Tuscolana Train Station for trains to Fiumicino Airport is 10 minutes away on foot.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!