Wyndham Rome Midas

Rome, Italy
Via Raffaello Sardiello 22, 22
Via Aurelia - Pineta Sacchetti поглед на мапата
Tripadvisor Score: 3.5
Located at the heart of Rome, this hotel lies just a short distance from shopping and entertainment venues. The Vatican and city centre are both just a few kilometres away. The airport is approximately 25 km from the hotel and the city's eastern train station is approximately 15 km away. The comfortable hotel offers 6 floors with a total of 250 rooms and facilities include a foyer with a 24-hour reception desk,lifts, a bar and 3 air-conditioned restaurants offering excellent local and international dishes. Those arriving by car may use of the car park facility. Free Wi-Fi is available in the whole hotel building including in the rooms. There is also a swimming pool (seasonal / additonal cost of €5 per day per person) available for use. Each of the well-equipped, air-conditioned rooms comes with a bathroom, a hairdryer, a minibar fridge, free WiFi, a hire safe, a direct dial telephone and toiletries.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!