Hotel Morgana

Rome, Italy
VIA FILLIPPO TURATI 33-35-37, 00185 ROME, ITALY
Esquilino - Termini поглед на мапата
Tripadvisor Score: 4.5
This hotel is ideally located in the heart of Rome. The hotel is within walking distance of world famous cultural and architectural landmarks like Piazza Santa Maria Maggiore, Basilica di Santa Maria Maggiore, Diocletian Bath, Coliseum, Trevi Fountain, Roman Forum, the Spanish Steps, and the Teatro dell'Opera di Roma.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!