Hotel Rome Pisana

Rome, Italy
VIA DELLA PISANA,374 6 4
Via Aurelia - Pineta Sacchetti поглед на мапата
Location House within a modern building, this hotel lies in the western part of the Italian capital. It is just a short distance from the hotel to the city park and the centre of Rome in addition to the business district are both within easy reach. For this reason, business travellers are able to benefit from first-class service away from the hustle and bustle of the city.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!