Hotel Tex

Rome, Italy
Via Giovanni Amendola,97
Termini Railway Station поглед на мапата
Set in Rome just one block from the Termini Railway station, this property is an ideal base for both business and holiday travel. WIFI is available free of charge throughout the property. There is air-conditioning in all rooms and public areas. Guests will benefit from the convenience of a 24-hour reception. An elevator is available for guests convenience. We have a charming breakfast room where you can enjoy every morning a rich continental breakfast. Guests can benefit from the key delivery service. Guests can enjoy room service. Guests can also contact the multilingual staff for advice and information. Surveillance is guaranteed 24 hours a day. For our customers free luggage storage is available.For our customers free luggage storage is available. Hotel Tex welcomes your pets and does not apply a fee.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!