Hotel Katty

Rome, Italy
VIA PALESTRO 35,
Hotel Katty Welcome to the 1x000D star rated Hotel Katty in Roma. The hotel offers off site car parking. Guests can enjoy a meal at the hotel restaurant. Room Facilities Hotel Katty. All rooms have a hairdryer. There is a no smoking policy throughout the hotel. Wifi internet access is available in all rooms. All rooms feature a stocked minibar. Other Info. The hotel offers an airport shuttle service. Pets are made most welcome at the hotel. Hotel guests can make use of the concierge service that is provided.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!