Blue Dolphin Hotel

Sithonia (Halkidiki), Greece
Metamorfosi 63078 Chalkidiki Greece
од
EUR6086EUR
2 возрасни
Локација: 9км од Никити, 50м од плажа Капацитет: 107 соби Услуга: полупансион (појадок и вечера) Хотелски содржини: отворен и затворен ресторан, таверна, отворен базен, базен за деца, pool бар, beach бар, мини клуб за деца... Опременост на собите: телефон, сеф, фрижидер, клима уред, сателитска ТВ, бања, фен, балкон.
0
0<
<D
D

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!