OLEA GARDEN (Ex. Sithonia Village)

Sithonia (Halkidiki), Greece
Paralia Gerakinis Gerakini
од
EUR2733EUR
2 возрасни
Локација: хотелот е лоциран во Геракини, Ситонија, Халкидики. Оддалечен 17 км од Неа Моуданиа, 80 км од Солун. Хотелски содржини: рецепција, рестороран, интернет (Wi-Fi), уреден двор... Сместување: Собите се распоредени во 9 објекти за сместување, на приземје и кат. Соба DBL (2+0), 1 брачен кревет, бања, фен, балкон, ТВ, клима (сместување за 2 возрасни и бебе до 2 години). Соба DBL (2+1), 1 брачен кревет и 1 помошен кревет, бања, фен, балкон, ТВ, клима (3 возрасни или 2 возрасни и 1 дете до 12 г и дете до 2 г). Соба DBL (2+2), 1 брачен кревет и кревет “на кат“, бања, фен, балкон, ТВ, клима (сместување до 4 возрасни или 2 возрасни и 2 деца до 12 г). Услуга: полупансион (појадок и вечера) Плажа: песочна плажа, на 70 метри.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!