Simeon Hotel

Sithonia (Halkidiki), Greece
Metamorfosi 63078 Chalkidiki Greece
од
EUR2900EUR
2 возрасни
Положба: Метаморфози Сместување: Собите се опремени со тоалет, балкон, телефон, интернет приклучок, клима уред, сателитска ТВ, фрижидер... Услуга: полупансион (појадок и вечера) Содржини: ресторан, лоби бар, ТВ сала, бар покрај базен... Плажа: 80м од плажа Спорт и забава: отворен базен, базен за деца.
0
0<
<D
D

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!