HOTEL SIRIUS

HOTEL SIRIUS

Локација: 5км од центарот на градот Струмица. Сместување: Сместувачкиот капацитет на хотелот се состои од 116 соби, еднокреветни, двокреветни, трокреветни соби и апартмани. Собите имаат и тераси со поглед кон блиската планина и убаво уредениот парк и базените. Сите соби се опремени со: безжичен интернет, кабловска телевизија, директна телефонска линија, мини бар, фен, тоалет со туш кабина. Хотелот располага с соби за лица со посебни потреби. Услуга: ВВ (Ноќевање со појадок) Содржини: Хотелот располага со повеќе ресторани: Огледална сала, Застаклена градина, Кристална сала, Летна градина и ресторан Елегант. Една конференциска сала и една сала за состаноци. Спа и велнес центар: Затворен базен, солена бања, џакузи, масажи, финска сауна, инфраред сауна, парна бања, турска бања, фитнес центар и витамински бар. 2 надворешни базени со бар.Hotel Website: http://hotel-sirius.com.mk/
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4200EUR
за 2 возрасни
видете детали