HOTEL SIRIUS

Strumica, Macedonia
од
EUR4200EUR
2 возрасни
Локација: 5км од центарот на градот Струмица. Сместување: Сместувачкиот капацитет на хотелот се состои од 116 соби, еднокреветни, двокреветни, трокреветни соби и апартмани. Собите имаат и тераси со поглед кон блиската планина и убаво уредениот парк и базените. Сите соби се опремени со: безжичен интернет, кабловска телевизија, директна телефонска линија, мини бар, фен, тоалет со туш кабина. Хотелот располага с соби за лица со посебни потреби. Услуга: ВВ (Ноќевање со појадок) Содржини: Хотелот располага со повеќе ресторани: Огледална сала, Застаклена градина, Кристална сала, Летна градина и ресторан Елегант. Една конференциска сала и една сала за состаноци. Спа и велнес центар: Затворен базен, солена бања, џакузи, масажи, финска сауна, инфраред сауна, парна бања, турска бања, фитнес центар и витамински бар. 2 надворешни базени со бар.
Hotel Website: http://hotel-sirius.com.mk/

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!