VILA MARE MAR

VILA MARE MAR

Локација: приватна плажа со комплетна услуга за плажа за своите гости. Плажата е карпеста и бетонска.Гостите исто така можат да ја користат градската песочна плажа, што е оддалечена околу 70 метри од вилата. Сместување:Вилата нуди студиско сместување, со големина од 20-40м. Секое студио има спална соба, опремена мини кујна, бања со туш, балкон или пространа тераса. Исклучок се четирите студија на приземјето кои исто така се опремени, но без балкон. Студијата имаат клима, сателитска ТВ, сеф, бесплатен WI-FI. www.vila-mare-mar.com
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3622EUR
за 2 возрасни
видете детали
HOTEL KORALI

HOTEL KORALI

Положба: на плажа. Cместување: 370 соби и 13 апартмани, собите се опремени со бања, балкон, ТВ. Услуга: полупансион – појадок и вечера или AI light. Содржини: ресторан, апаритив бар, сопствен паркинг, сеф на рецепција. Плажа: сопствена. Спорт и забава: спортови на плажа, пешачење, возење велосипед. www.korali.me
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR5100EUR
за 2 возрасни
видете детали
HOTEL SATO

HOTEL SATO

Локација: хотелот се наоѓа во центарот на Сутоморе. Сместувачки капацитети: сите соби се комплетно опремени, имаат клима, LCD TV и балкон, мини бар, сеф. Плажа: се наоѓа на 30 метри од плажа. Хотелски содржини: ресторан, бар, базен. www.satoresort.com
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR7289EUR
за 2 возрасни
видете детали