HOTEL AZIMUT

HOTEL AZIMUT

Локација:100 метри од јавната плажа на Свети Стефан Сместување: луксузно опремени соби, секоја соба има тераса со поглед на море и полуостровот Свети Стефан, клима уред, мини бар, интернет, кабловска телевизија, телефон и брачен кревет Содржини: Ресторан, аперитив бар, таверна, винарска визба, затворена тераса со библиотека, билјард, затворен базен, фитнес, масажа, сауна, џакузи, турска бања, паркинг, гаража www.hotel-azimut.com
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR18300EUR
за 2 возрасни
видете детали