HOTEL MAGNOLIA

HOTEL MAGNOLIA

Положба: во центарот на Тиват, 3,5 км од аеродромот во Тиват. Сместување: собите се опремени со баклон, клима, бања, ТВ, бесплатен интернет. Услуга: полупансион Содржини: рецепција, ресторан. Плажа: на 50 m од плажа. Спорт и забава: летна тераса, бесплатен трансфер за гостите на хотелот од аеродромот во Тиват во двата правци. www.hotelmagnolia.me
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR6300EUR
за 2 возрасни
видете детали
VILA PARK

VILA PARK

Локација:Парк апартманите се наоѓаат во близина на хотелот Камелија и заедно формираат комплекс. Сите дополнителни содржини се заеднички (рецепција, ресторан, плажа, базени и спортски терени). Содржини:рецепција, летна градина, ресторан, надворешен базен, спортски терени, паркинг Сместување:сите соби се опремени со бања, опремена мини-кујна, клима, ТВ, телефон, балкон
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR6986EUR
за 2 возрасни
видете детали
HOTEL KAMELIJA

HOTEL KAMELIJA

Локација: 1,5 км од градот,хотелот е поврзан со центарот на градот со шеталиште. Содршини:рецепција, двор, ноќен бар, отворен базен, детски базен, паркинг, ресторан, спортски терени Сместување:сите соби се опремени со бања, фрижидер, балкон.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR7414EUR
за 2 возрасни
видете детали
HOTEL PALMA

HOTEL PALMA

Положба: на сама обала, во близина на марина, 8 км од Котор. Сместување: стандарни соби, опремени со бања, клима, сателитска ТВ, минибар. Услуга: полупансион – појадок и вечера. Содржини: ресторан, аперитив бар, таверна, летна тераса, паркинг. Плажа: сопствена плажа. ( лежалки и часор со доплата ) Спорт и забава: игралишта за тенис и фудбал, во близина на хотелот. www.hotelpalma.me
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR9600EUR
за 2 возрасни
видете детали
HOTEL PINE

HOTEL PINE

Локација: хотелот нуди неверојатен поглед на заливот Тиват, целосно реновиран во 2014 година. Сместување: Сите соби се климатизирани и содржат телевизор со рамен екран со сателитски канали, безжичен интернет, сеф, мини бар, бања, фен за коса, пегла, бањарка, влечки. Содржини: хотелот има модерен велнес центар,сауна и фитнес-центар. Гостите можат да уживаат и во прекрасните зајдисонца на прекрасната тераса на ресторанот, која служи на разни специјалитети, вклучувајќи свежа морска храна и јадења со месо, за љубителите на вкусни слатки имаат на располагање кафуле, култно место во Тиват. Домашните миленици се дозволени. За гостите на хотелот е предвиден паркинг. www.hotelpine.me
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR10900EUR
за 2 возрасни
видете детали