HOTEL AZUL BEACH RESORT MONTENEGRO

HOTEL AZUL BEACH RESORT MONTENEGRO

Локација: на плажа, и 5 км оддалечен од центарот на Улцињ. Содржини:рецепција, лоби бар, 4 ресторани со фантастична медитеранска и светска кујна. Во топлите денови, можете да уживате во еден од 6-те барови. На гостите на овој комплекс им се нудат најразлични музички изведби, забава со пеење на гласот, акустични концерти и анимација за деца и деца. Во рамките на комплексот има дополнителни содржини како што се детски базени, базени за возрасни, спортски терени, теретана на отворено, авантуристички парк Сместување: хотелот има 257 новоизградени соби сместени во три згради. Хотелот нуди различни типови соби. Сите соби се модерно опремени и располагаат со сателитска ТВ, минибар, апарат за чај / кафе, тераса, фен, бања со туш, фен за коса. www.karismahotels.com
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR9800EUR
за 2 возрасни
видете детали