HOTEL DANICA

Vrnjacka Banja, Serbia
од
EUR3067EUR
2 возрасни
Локација: хотелот се наоѓа на тивка локација во Врњачка Бања, над реката Липовачка, покрај дабова шума. Изворот на минерална вода Слатина е оддалечен само 300 метри. Хотелот Даница се наоѓа на 800 метри од центарот на Врњачка Бања, каде се сместени сите потребни туристички капацитети. Содржини: рецепција, лоби бар, ресторан, a la carte ресторан, детско игралиште, теретана, сала за рекреација, салон за масажа, конференциска сала, wi-fi интернет, паркинг Сместување:бања, крпи, фен за коса, фен, клима уред, сеф, ТВ, телефон, балкон со мебел на отворено
Hotel Website: www.vagres.rs

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!