SOLARIS RESORT

Vrnjacka Banja, Serbia
Локација: се наоѓа во мирнот дел од Врњачка Бања, идеално место за одмор, релаксација и релаксација. Сместување: 30 опремени апартмани со една или две спални соби,сите соби се опремени со ТВ, клима, тоалет, фен, мин бар и бежичен интернет. Содржина: ресторан, сала за семинари (до 80 места) со комплетна аудио и видео опрема, безжичен интернет, приватен паркинг простор, отворен базен со бар, тениско игралиште, фитнес центар, изнајмување велосипеди, анимација за гости, затворен и надворешен базен и детско катче Велнес зона: џакузи за 10 лица, солена пештера, калдариум, руски спа центар, златен амам, ВИП велнес, финска сауна, тепидариум, разни видови масажи, просторија за релаксирање, тепидариум.Зона за убавина: Фризер, салон за убавина, маникир, педикир. Фитнес: пилатес, јога, теретана.
Hotel Website: www.solarisresort.com

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!