HOTEL TONANTI

Vrnjacka Banja, Serbia
Локација: Хотелот „Тонанти“ е еден од најлуксузните на овие простори. Сместено е во центарот на Врњачка Бања, во близина на централниот дел на паркот. Сместување: има 146 соби со различни сместувачки капацитети: покрај стандардните двокреветни соби, исто така има трокреветни соби и апартмани, како и луксузен претседателски стан од 100 квадратни метри. Исто така хотелот располага со две соби прилагодени за лица со посебни потреби.Сите соби се опремени со клима, бањарка, директен телефон, фен, мини бар,интернет, сателитска ТВ, сеф во соба, ТВ, Wi-Fi. Содржини: хотелот нуди два ресторани - Panasonic и a la carte, лоби бар, Аква-зоната, се состои од базени, две џакузи и разни атракции на вода. Затворениот базен, со површина од 300 квадратни метри, надворешни базени: голем, од 600 квадратни метри, со водопад и детски базен, со површина од 50 квадратни метри. Салон за убавина, теретана, анимации за деца, конференциса сала, спа центар (три сауни, ладна соба, парна бања).
Hotel Website: www.hoteltonanti.rs

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!