Life Resort St.thomas Royal Palm

Life Resort St.thomas Royal Palm

Watamu, Kenya
JACARANDA ROAD, KEMBE KIBABAMSHE 367, WATAMU, KE
With a stay at Life Resort St.Thomas Royal Palm in Watamu, you'll be within a 10-minute drive of Watamu Beach and Bio-Ken Snake Farm. This resort is 15.6 mi (25.1 km) from Malindi Beach and 2.3 mi (3.8 km) from Prawn Lake.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!