Aparthotel Snjezna Kraljica

Aparthotel Snjezna Kraljica

Zagreb, Croatia
4 SLJEME, SLJEME, HR
Tripadvisor Score: 4.0
од
EUR5850EUR
2 возрасни
This charming hotel is in Zagreb. The accommodation is within 22. 0 kilometre(s) from the slopes. Within 1 metres visitors will find links of transport that will allow them to explore the area. Visitors will find the airport within 29. 0 kilometre(s). The property comprises a total of 17 snug rooms. This accommodation offers a 24-hour reception service, so that guests' needs will be fully met at any time of the day or night. Cots are not available at Turisticki Apartmani Snjezna Kraljica. All bedrooms at Turisticki Apartmani Snjezna Kraljica are wheelchair-accessible. This pet-friendly hotel accepts pets of all sizes. There is a car park at Turisticki Apartmani Snjezna Kraljica. There are business facilities and services for guests' added convenience. A fee may be chargeable for some services.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!