Canopy by Hilton Zagreb - City Centre

Canopy by Hilton Zagreb - City Centre

Zagreb, Croatia
Kneza Branimira 29, Zagreb
Hello and welcome to Canopy by Hilton Zagreb - City Centre, right in the heart of Croatia's capital. You'll find shops, restaurants, culture and nightlife in every direction – grab a Canopy Bike and follow the brown tourism signs throughout downtown toward the Croatian National Theatre, historic Upper Town, museums and the stunning Zagreb Cathedral. We'll introduce you to the neighborhood with a local keepsake at check-in.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!