Rooms Du-na

Zagreb, Croatia
MATKA BASTIJANA 12, 10000, ZAGREB, CROATIA
Near Technical Museum поглед на мапата
од
EUR3600EUR
2 возрасни
Set in Zagreb and within 3 km of Technical Museum in Zagreb, Rooms DU-NA has a bar, non-smoking rooms, and free WiFi. The property is situated 4 km from Cvjetni Square, 4 km from Botanical Garden Zagreb and 4.2 km from King Tomislav Square. The property is 5 km from Museum of Broken Relationships Zagreb and 5 km from St. Mark's Church in Zagreb. All guest rooms come with air conditioning, a flat-screen TV with satellite channels, a kettle, a shower, a hairdryer and a desk. At the guest house the rooms come with a wardrobe and a private bathroom. Archaeological Museum Zagreb is 4.4 km from Rooms DU-NA, while The Croatian Museum of Naive Art is 5 km from the property.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!