CENTRAL INN

CENTRAL INN

Aparthotel Central Inn недалеку од езерото и центарот на сите настани Central Inn Zlatibor располага со вкупно 16 модерно опремени сместувачки единици. Тринаесет студиа и три семејни апартмани. Апартманите се опремни со фен, клима уред, перење алишта, 24-часовна рецепција, услуга во соба како и бесплатен WiFi интернет и кабловска телевизија.Hotel Website: www.centralinnzlatibor.com
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR3800EUR
за 2 возрасни
видете детали
Vila Barovic and Spa
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR5443EUR
за 2 возрасни
видете детали
Central Inn
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR7140EUR
за 2 возрасни
видете детали
HOTEL MONA

HOTEL MONA

Хотел Мона се наоѓа во срцето на Златибор, така што неговата поставеност е во близина на сите туристички содржини. Хотелот располага со 120 соби и апартмани. Во секоја соба има ТВ со кабловска телевизија, сеф, мини бар, фен, телефон, телефон и интернет конекција. Во хотелот има можност гостите бесплатно да користат базен, теретана, сауна, парна бања и соба за релаксација. Сите соби во хотелот Златибор Мона се климатизирани. Покрај овие погодности може да се користат и третмани на лице и тело и масажа кои дополнително се плаќаат..
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR8450EUR
за 2 возрасни
видете детали
HOTEL IRIS

HOTEL IRIS

Локација: се наоѓа во центарот на Златибор Сместување:28 сместувачки единици, стандардни соби, комфорни соби, и апартмани. Сите соби имаат бања, фен, ТВ и балкон. Содржини: ресторан, бесплатен паркинг и конференциска сала, спа и велнес центарот има затворен базен што гостите можат да го користат за време на престојот во хотелот, како и сауни и простории за разни видови масажи. Покрај тоа, гостите можат да ја искористат можноста да направат маникир или педикир, а за оние кои сакаат спорт и рекреација, има теретана.Hotel Website: www.hoteliriszlatibor.rs
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR8600EUR
за 2 возрасни
видете детали
HOTEL PALISAD

HOTEL PALISAD

Хотел Палисад се наоѓа во центарот на Златибор во убав дел недалеку од Езерото, окружен со прекрасна борова шума. Овој модерен хотелски комплекс ви нуди одлична услуга, квалитетна храна, како и голем број на содржини за одмор и релаксација. Хотелот располага со 257 соби и 54 апартмани. Прекрасниот ресторан со одлична национална кујна како и монденски уредениот аперитив бар ке го зголемат вашето уживање.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR9500EUR
за 2 возрасни
видете детали