HOTEL BUKET

Zlatibor, Serbia
Локација: Хотел Букет се наоѓа во тивок дел од планината Златибор, опкружен со борови дрвја. Оддалечено е само 300 метри од плоштадот. Ски-лифтот Торник е оддалечен 10 км. Сместување: има вкупно 25 апартмани и 20 соби. Секоја соба има бања, фен, телефон, ТВ, мини бар, сеф, клима уред, бањарка и wi fi интернет. Апартманите имаат спална соба и дневна соба. Содржини: Покрај ресторанот, хотелот има лоби бар, конгресна сала и игротека, велнес и спа центар кој се протега на 800 м2. Како дел од велнес и спа центар, гостите имаат на располагање базен, базен со солена вода, џакузи, финска и био сауна, парна бања, просторија за солена вода, тепидариуми и простории за масажа. Хотелот Букет е опремен и со модерна спортска сала на површина од 45 м2, со современа опрема потребна за спортски подготовки на врвни екипи.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!