HOTEL IDILA & SPA

Zlatibor, Serbia
од
EUR9200EUR
2 возрасни
Локација: Хотел се наоѓа во центарот на Златибор, на само неколку минути пешачење од автобуската станица и централниот плоштад. Сместување: Соби / студија / апартмани: има 5 луксузни апартмани, 3 студија и 10 соби. Собите имаат бања (туш / тоалет), телефон, ЛЦД ТВ и тераса. Студијата има удобна просторија со брачен кревет, ЛЦД телевизор, пространа бања и тераса. Апартманите имаат спална соба со брачен кревет, модерна дневна соба, пространа бања и тераса. Содржини: ресторан, аперитив бар и Спа центар со затворен базен со џакузи, сауна, парна бања, фитнес и теретана со најсовремена опрема.
Hotel Website: www.hotelidila.com

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!