HOTEL TORNIK

Zlatibor, Serbia

Гранд хотел Торник, единствениот хотел со 5 sвезди на Златибор, е вистинскиот избор за оние кои сакаат да ја доживеат оваа дестинација на сосема нов начин. На надморска височина од 1.010 м, каде што се среќаваат планински и морски струи, зачекорете во хотел кој е подготвен да ги оствари вашите соништа. Ексклузивниот SPA & Wellness центар распореден на 2.250 м2, најсовремен конгресен комплекс, привлечна тераса од 1.500 м2 со прекрасен панорамски поглед на врвовите на Торник, се само дел од понудата на овој голем комплекс. Богата понуда за гости од различни афинитети и возрасти, услуги на највисоко ниво и ентериери како оние во најлуксузните хотели во светот, ќе го направат вашиот одмор совршен.
Hotel Website: www.hoteltornik.rs

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!