Бр. на ноќите поминати во Basel помеѓу

и
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
пребарување
29
пребарување
30
пребарување
Austrian Airlines
Skopje
04:25
08/10/2022
Skopje
заминување
со преседнување
Basel Euro Swiss
09:40
08/10/2022
Basel Euro Swiss
Austrian Airlines
Basel Euro Swiss
10:20
11/10/2022
Basel Euro Swiss
враќање
со преседнување
Skopje
00:15
12/10/2022
Skopje
EUR23150EUR
Детали
1 Возрасен
Wizz Air
Skopje
16:00
22/12/2022
Skopje
заминување
со преседнување
Basel Euro Swiss
13:10
23/12/2022
Basel Euro Swiss
easyJet
Basel Euro Swiss
07:55
31/12/2022
Basel Euro Swiss
враќање
со преседнување
Skopje
18:50
31/12/2022
Skopje
EUR12933EUR
Детали
1 Возрасен