Детали за зделка
Резервација
Потврда

Рута 3 ,,Half day off road Bistra“

EUR 110 00 EUR
за 1 лице на возило
Со оваа рута ја освојуваме ,,Бистра” и уживаме од нејзините врвови во прекрасните пејзажи, погледот кон Кичевската и Полошката котлина и ја запознаваме со сиот свој раскош, преку вистинско ,,off road,, адреналинско возење. Возиме по бескрајни зелени пасишта, се дружиме, фотографираме. Малите планински езерца оформени од топење на снегот кои се и наша дестинација и свежиот планински воздух ја дополнуваат во целост нашата авантуристичка пр

Рута 3 ,,Half day off road Bistra“

(Добреноец – планина Бистра – Добреноец)

Со оваа рута ја освојуваме ,,Бистра” и уживаме од нејзините врвови во прекрасните пејзажи, погледот кон Кичевската и Полошката котлина и ја запознаваме со сиот свој раскош, преку вистинско ,,off road,, адреналинско возење. Возиме по бескрајни зелени пасишта, се дружиме, фотографираме. Малите планински езерца оформени од топење на снегот кои се и наша дестинација и свежиот планински воздух ја дополнуваат во целост нашата авантуристичка приказна. Вљубеници во природата и адреналинско возење вие сте на потег.

Должина на рута: 55 км

Времетраење на рута4:00 до 4:30 часа (со вклучена пауза)

Надморска висина: почетна 657м - највисока 1837м

Терен: асфалт 1,0км - земја 54,0 км

Општи возачки способности:yesyesyesyesyes
Тежина на рута: yesyesyesyes
 
Турата вклучува: 
 • придружба на обучен водич  
 • безалкохолни пијалоци 
 • кациги како задолжителна заштитна опрема
 • кратка обука за управување со возилото 

 

Цена на комплетната тура:

110 евра (6860 мкд) за 1 лице на возило
130 евра (8060 мкд) за 2 лица на возило

прикажи повеќе

 • придружба на обучен водич  
 • безалкохолни пијалоци 
 • кациги како задолжителна заштитна опрема
 • кратка обука за управување со возилот

прикажи повеќе

Услуги

 • Индивидуални
 • Водич
 • Активности

Tema

 • atv

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!