Детали за зделка
Резервација
Потврда

'LAST MINUTE' ПИЕРИА

од
EUR 134 00 EUR
по лице со превоз

🔺 "NO NAME" сместување, во некој од капацитетите на Савана
ℹ️ Понудата важи за сместување на минимум 2 лица во студио или 3 лица во апартман.
🚨 Ограничен број на места!

прикажи повеќе

Услуги

  • Сместување

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!