Детали за зделка
Резервација
Потврда

SAVANA EXPRESS - ТУРЦИЈА

од
EUR 399 00 EUR
по лице
👉Понудата важи за резервации за термин: 19.06, 21.06 и 22.06.2024, во хотел 4* согласно достапните места во хотелите во дадениот термин и се додека има слободни капацитети. *Името на хотелот ќе биде одредено пред полетувањето за Анталија.

- 6 ноќевања со услуга на база All Inclusive
- Авионски карти на релација Скопје-Анталија-Скопје со чекиран багаж од 20кг
- Трансфер на релација аеродром-хотел-аеродром

прикажи повеќе

- Патничко здравствено осигурување

прикажи повеќе

- Патниците се запознаени со новата регулатива за важност на патните документи на РСМ од 12.02.2024
- За патување потребено е да се поседува валиден биометриски пасош со важност најмалку 3 месеци.
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ и САВАНА
- Организатор на патувањето е T.A. САВАНА

прикажи повеќе

Услуги

  • Charter
  • Лет
  • Трансфер
  • Сместување
  • All inclusive

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

Дата на заминување

Опции

Услуги
Период
Детали
Цена
Брзи решенија за одмор!
- 1 возрасен
19 Jun - 25 Jun, 2024
Лет +  Трансфер +  Сместување
EUR59900EUR
Брзи решенија за одмор!
- 2 возрасни
19 Jun - 25 Jun, 2024
Лет +  Трансфер +  Сместување
EUR79800EUR
Брзи решенија за одмор!
- 2 возрасни + 1 деца (2 - 11.99)
19 Jun - 25 Jun, 2024
Лет +  Трансфер +  Сместување
EUR99900EUR
Брзи решенија за одмор!
- 1 возрасен
21 Jun - 27 Jun, 2024
Лет +  Трансфер +  Сместување
EUR59900EUR
Брзи решенија за одмор!
- 2 возрасни
21 Jun - 27 Jun, 2024
Лет +  Трансфер +  Сместување
EUR79800EUR