ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR59600EUR
за 2 возрасни
видете детали
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR67100EUR
за 2 возрасни
видете детали
CLOVER MAGIC SEAGATE BELEK HOTEL (EX.BELEK SEAGATE)

CLOVER MAGIC SEAGATE BELEK HOTEL (EX.BELEK SEAGATE)

Сместено во Анталија, на неколку чекори од плажата Богазкент, Clover Magic Seagate Belek нуди сместување со сезонски надворешен базен, бесплатен приватен паркинг, фитнес центар и градина. Одликувајќи се со услуга во соба, овој имот на гостите им обезбедува и воден парк. Сместувањето располага со 24-часовна пред бирото, трансфер од аеродром, детски клуб и бесплатен WiFi пристап низ целиот имот. На имотот може да се ужива континентален, целосен англиски/ирски или италијански појадок. Во хотелот ќе најдете ресторан кој служи италијанска, медитеранска и морска кујна. Може да се побараат и вегетаријански, халал и кошер опции. Clover Magic Seagate Belek нуди сместување со 5 ѕвездички со амам и тераса. Може да играте пинг-понг, пикадо и тенис во овој хотел со 5 ѕвезди, а достапни се изнајмување велосипеди и автомобили. Тематскиот парк Земјата на легендите е на 16 километри од сместувањето, додека амфитеатарот Аспендос е 18 километри. Најблискиот аеродром е аеродромот во Анталија, 49 км од Clover Magic Seagate Belek.
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR71100EUR
за 2 возрасни
видете детали
LYKIA WORLD & LINKS GOLF ANTALYA

LYKIA WORLD & LINKS GOLF ANTALYA

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Белек. Приближно е 60 км од аеродромот во Анталија. 25kм од центарот на Белек. Сместување: Хотелот располага со 449 соби. Услуга: Ultra All inclusive (ултра се вклучено) Плажа: Хотелска приватна песочна плажа со бесплатни чадори, лежалки и пешкири. Долга 2,5км. Приватни павилјони со доплата и однапред резервација. Спорт и забава: Отворен и затворен базен за деца и возрасни, аква парка и детски аква парк...
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR80700EUR
за 2 возрасни
видете детали
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR82800EUR
за 2 возрасни
видете детали
CORNELIA DE LUXE RESORT

CORNELIA DE LUXE RESORT

Локација: Хотелот се наоѓа во Белек. Оддалечен е 45 км од центарот на Анталија и 35 км од аеродромот. Сместување: Хотелот има вкупно 358 единици дистрибуирани во хотелот и анекс зграда. Услуга: DEAI deluxe all inclusive (се вклучено) Плажа: Приватната плажа на хотелот е песочна со крпи, лежалки и чадори за сонце. Спорт и забава: Отворен и затворен базен, детски базени и игралишта во Mini Club, тобогани, фитнес, сауна, турска бања, џакузи, спортски игралишта...
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR88100EUR
за 2 возрасни
видете детали
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR90000EUR
за 2 возрасни
видете детали
BELEK BEACH RESORT

BELEK BEACH RESORT

Локација: Хотелот се наоѓа во Белек. Приближно е 43км од аеродромот во Анталија. 52kм од центарот на Анталија. Сместување: Вкупниот број на соби е 472. Плажа: На плажа. Хотелска приватна песочна плажа со бесплатни чадори, лежалки и пешкири. Спорт и забава: Надворешен и внатрешен базен за возрасни и деца, тобогани и лизгалки за деца.
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR90900EUR
за 2 возрасни
видете детали
TUI MAGIC LIFE BELEK

TUI MAGIC LIFE BELEK

Локација: Хотелот се наоѓа во Белек. Приближно е 31км од аеродромот во Анталија. 35kм од центарот на Анталија. Услуга: Ultra All inclusive (ултра се вклучено) Плажа: Хотелска приватна песочна плажа со бесплатни чадори, лежалки и пешкири. Спорт и забава: 6 Надворешни базени за возрасни и деца, аква парк со 10 тобогани и лизгалки за деца.
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR94200EUR
за 2 возрасни
видете детали
TUI MAGIC LIFE MASMAVI

TUI MAGIC LIFE MASMAVI

Локација: Хотелот се наоѓа во Белек. Приближно е 29км од аеродромот во Анталија. 38kм од центарот на Анталија. Сместување: Вкупниот број на соби е 610 распоредени во главната зграда, во повеќе вили на два и три спрата. Услуга: Ultra All inclusive (ултра се вклучено) Плажа: Хотелска приватна песочна плажа со бесплатни чадори, лежалки и пешкири.
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR94500EUR
за 2 возрасни
видете детали
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR98400EUR
за 2 возрасни
видете детали
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR98400EUR
за 2 возрасни
видете детали
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR98700EUR
за 2 возрасни
видете детали
SELECTUM FAMILY RESORT BELEK

SELECTUM FAMILY RESORT BELEK

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Белек. Приближно е 37 км од аеродромот во Анталија. 6kм од центарот на Белек. Сместување: Хотелот има вкупно 455 соби во главната зграда и 176 бунгалови (2-3 ката). Услуга: Ultra All inclusive (ултра се вклучено) Плажа: Хотелска приватна песочна плажа со бесплатни чадори, лежалки и пешкири. Спорт и забава: Отворен и затворен базен за возрасни и деца, полу-олимписки базен, релакс базен, тобогани, фитнес центар, сауна, турска бања...
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR99600EUR
за 2 возрасни
видете детали
ADAM & EVE

ADAM & EVE

Локација: Овој елегантен хотел со футуристички декор се наоѓа на 2 км од анимираното гратче Белек. Аеродромот е оддалечен 35км. Сместување: Хотелот има 469 извондредно модерни соби со бел мебел, огледала на ѕидовите и страна целосно витрирана кои даваат впечаток на бесконечност. Услуга: Ultra All lnclusive (ултра се вклучено) Плажа: Хотелот располага со приватна песочна плажа со удобни лежалки и чадори за сонце за гостите на хотелот.
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR103200EUR
за 2 возрасни
видете детали
KIRMAN HOTELS BELAZUR RESORT & SPA

KIRMAN HOTELS BELAZUR RESORT & SPA

Локација на хотелот: Хотелот се наоѓа во на 42 км од аеродромот во Анталија, 14 км од Серик и 45 км од Сиде. Плажа: Хотелот излегува на приватна плажа со песок и камчиња опремена со лежалки, чадори, душеци и пешкири кои не се наплаќаат. Соби: Хотелот има 552 соби во 7 објекти кои се уредени со приватно купатило со туш, када и фен, клима уред, телефон, мини бар, елекричен бокал за чај и кафе, сеф, бежична интернет конекција. Собите се делат на соби со поглед кон море, дел од морето и градина. Некои од собите имаат и дел за дневен престој. Услуга: Ultra All Inclusive услуги од 10:00-02:00 часот, шведска маса со појадок, доцен појадок, ручек и вечера, дел за бебиња кој е достапен 24 часа, кафе, чај и десерти, локални и увозни алкохолни пијалоци. Содржина: Отворени и затворени базени за секоја возраст, тобогани на вода, СПА, џакузи,Турска бања, сауна, фитнес центар, масажи, голф терени и кајакарење по вода.
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR103500EUR
за 2 возрасни
видете детали
CRYSTAL PARAISO VERDE RESORT & SPA

CRYSTAL PARAISO VERDE RESORT & SPA

Положба: Хотелот е лоциран во областа Богазкент, 25км од Белек и 40км од аеродромот во Анталија. Сместување: Вкупен број на соби 670 во 11 блока. Услуга: Ultimate All Inclusive Плажа: Хотелска плажа, песок и камчиња. Лежалки, чадори за сонце и пешкири за плажа не се наплаќаат. Спорт и забава: Отворени и затворени базени, лизгалици на вода, фитнес, Турска бања, спортски активности...
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR104000EUR
за 2 возрасни
видете детали
ORANGE COUNTY BELEK

ORANGE COUNTY BELEK

Локација: Сместено е во Белек, на нејзината плажа, на 5 км од центарот на Белек, 45 км од Анталија и 35 км од аеродромот во Анталија. Плажа: Хотелот има своја плажа со песок со камче долга 100 метри. Чадори, лежалки и крпи се бесплатни.
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR104000EUR
за 2 возрасни
видете детали
SHERWOOD DREAMS RESORT

SHERWOOD DREAMS RESORT

Локација: Лоциран на 40 км од аеродромот и на 5 км од центарот на Белек. Сместување: Хотелот има на располагање 304 соби сместени во 1 главна зграда со 4 крилни објекти распоредени на 5 ката. Плажа: Песочна плажа со камчиња на растојание од 200 м. Спорт и забава: Хотелот располага со 4 надворешни и 1 внатрешен базен, меѓу кои 1 главен, базен со тобогани за возрасни и базен со тобогани за деца.
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR104800EUR
за 2 возрасни
видете детали
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR106200EUR
за 2 возрасни
видете детали