ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR50100EUR
за 2 возрасни
видете детали
ALEXIUS BEACH HOTEL

ALEXIUS BEACH HOTEL

Лоциран во Белдиби, на 300 метри од плажата Белдиби, хотелот Alexius Beach нуди сместување со сезонски надворешен базен, бесплатен приватен паркинг, градина и ресторан. Секое сместување во хотелот со 4 ѕвезди има поглед на градина, а гостите можат да уживаат во пристапот до бар и до приватна плажа. Сместувањето нуди трансфер од аеродром, а достапна е и услуга за изнајмување автомобили. Во хотелот секоја соба е опремена со балкон. Собите обезбедуваат клима, сеф и телевизор со рамен екран. Алексиус Бич Хотелот нуди детско игралиште. Зборувајќи германски, руски и турски, персоналот со задоволство ќе им обезбеди на гостите практични упатства за областа на рецепцијата. Популарни точки на интерес во близина на сместувањето ги вклучуваат Јавната плажа Меркез Бати, плажата Кемер и плажата Ајисиги. Најблискиот аеродром е аеродромот во Анталија, на 39 км од хотелот Alexius Beach.Hotel Website: https://www.alexiushotels.com/
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR50100EUR
за 2 возрасни
видете детали

NEX ROYAL BEACH HOTEL (EX. VOGUE ROYAL BEACH)

https://www.nexroyalbeach.com/trHotel Website: https://www.nexroyalbeach.com/tr
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR53800EUR
за 2 возрасни
видете детали
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR55900EUR
за 2 возрасни
видете детали
ASDEM PARK

ASDEM PARK

Сместување: Хотелот нуди сместување во 3 типа на соби - 60 семејни соби, 109 стандардни соби и 2 соби за хендикепирани. Сите наши соби содржат клима уред, LCD телевизор, сеф (со доплата), минибар, телефон, WC/туш, фен за коса и балкон. Услуга: All Inclusive (се вклучено) Содржини: Приватна плажа, ресторан и бар, бар покрај базенот, бар на плажа (со доплата), тераса бар (диско), базен со лизгалка, детски базен, турска бања, сауна, фитнес центар, Wi-Fi интернет (лоби), интернет во соби (со доплата), анимациски програми од 21:00 часот.
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR58000EUR
за 2 возрасни
видете детали
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR58300EUR
за 2 возрасни
видете детали
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR58300EUR
за 2 возрасни
видете детали
TU CASA GELIDONYA HOTEL

TU CASA GELIDONYA HOTEL

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер, 60км од аеродромот во Анталија. Плажа: Хотелска сопствена плажа на 150м од хотелот со камчиња, лежалки, чадори се бесплатни.Пешкири на плажа со доплата. Спорт и Забава: Надворешен и внатрешен базен (затворен во летниот период)за деца и возрасни, водени лизгалици, фитнес центар, сауна, турска бања, пинг понг. Со доплата:водени спортови на плажа, масажа, салон за убавина, парна бања, билјард и комјутерски игри. Забавни програми во текот на денот и навечер. Мини клуб за деца од 04-12 години
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR58400EUR
за 2 возрасни
видете детали
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR58600EUR
за 2 возрасни
видете детали

Derin Luxury Hotel

With a stay at Derin Luxury Hotel in Kemer, you'll be a 1-minute walk from Liman Street and 9 minutes by foot from Kemer Merkez Bati Public Beach. This spa hotel is 9.7 mi (15.5 km) from Phaselis Ruins and 23.1 mi (37.1 km) from Olympos Beach. Make yourself at home in one of the 30 air-conditioned rooms featuring LCD televisions. Rooms have private furnished balconies. Complimentary wireless Internet access keeps you connected, and satellite programming is available for your entertainment. Private bathrooms with showers feature complimentary toiletries and slippers. Pamper yourself with a visit to the spa, which offers massages. Additional amenities at this hotel include complimentary wireless Internet access, tour/ticket assistance, and a picnic area. Grab a bite to eat at the hotel's restaurant, which features a bar, or stay in and take advantage of the 24-hour room service. A complimentary full breakfast is served daily from 6 AM to 1 PM. Featured amenities include dry cleaning/laundry services, a 24-hour front desk, and luggage storage. Free self parking is available onsite.
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR000EUR
за 2 возрасни
видете детали
TU CASA GELIDONYA HOTEL

TU CASA GELIDONYA HOTEL

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер, 60км од аеродромот во Анталија. Плажа: Хотелска сопствена плажа на 150м од хотелот со камчиња, лежалки, чадори се бесплатни.Пешкири на плажа со доплата. Спорт и Забава: Надворешен и внатрешен базен (затворен во летниот период)за деца и возрасни, водени лизгалици, фитнес центар, сауна, турска бања, пинг понг. Со доплата:водени спортови на плажа, масажа, салон за убавина, парна бања, билјард и комјутерски игри. Забавни програми во текот на денот и навечер. Мини клуб за деца од 04-12 години
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR60400EUR
за 2 возрасни
видете детали
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR60600EUR
за 2 возрасни
видете детали
MEDER RESORT

MEDER RESORT

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер, 50 км од аеродромот во Анталија Плажа: Плажа на 300 м. од хотелот, песочна со лежалки, чадори и пешкири, бесплатно. Превоз од хотелот до плажата на секои 30 мин. од 10.00-17.00 часот. Спорт и забава: Надворешен и внатрешен базен ( затворен за време на летото), базен на плажа за возрасни и деца, фитнес центар, сауна, Турска бања, пинг понг, одбојка на плажа, бесплатно. Со доплата: Масажа, џакузи, Wellness центар, билјард, сите водени спортови. Забавни програми во текот на денот и шоу програми навечер. Мини клуб за деца од 04-12 години со разновидни програми.
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR61100EUR
за 2 возрасни
видете детали
VALERI BEACH HOTEL

VALERI BEACH HOTEL

Локација: Хотелот е лоциран во центарот на Кемер, 55км од аеродромот во Анталија. Плажа: Хотелска плажа со камчиња, лежалки на плажа, чадори за сонце и пешкири не се наплаќаат. Спорт и забава: Отворен базен со дел за деца, Турска бања, сауна, пинг понг, пикадо. Спортови на вода, масажа и билијард, дополнително се наплаќаат. Забавни програми со жива музика, двапати во текот на неделата.
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR61400EUR
за 2 возрасни
видете детали
TRANSATLANTIK HOTEL & SPA

TRANSATLANTIK HOTEL & SPA

Локација: Хотелот е лоциран во Гојнук, 9 км од Кемер и 40 км од аеродромот во Анталија. Плажа: Приватна хотелска плажа со каменчиња 150м од хотелот. Чадори, лежалки и пешкири не се доплаќаат. Спорт и забава: Надворешни и внатрешни базени за возрасни и деца, лизгалки, тениски терени, пинг понг, одбојка на плажа, турска бања, сауна, фитнес центар, парна соба не се доплаќа. Масажа, Спа центар , спортови на вода се доплаќаат. Забавни програми во текот на денот и ноќта. Мини клуб за деца од 04-12 години.
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR61700EUR
за 2 возрасни
видете детали
VALERI BEACH HOTEL

VALERI BEACH HOTEL

Локација: Хотелот е лоциран во центарот на Кемер, 55км од аеродромот во Анталија. Плажа: Хотелска плажа со камчиња, лежалки на плажа, чадори за сонце и пешкири не се наплаќаат. Спорт и забава: Отворен базен со дел за деца, Турска бања, сауна, пинг понг, пикадо. Спортови на вода, масажа и билијард, дополнително се наплаќаат. Забавни програми со жива музика, двапати во текот на неделата.
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR62200EUR
за 2 возрасни
видете детали
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR62700EUR
за 2 возрасни
видете детали
SIMENA COMFORT HOTEL

SIMENA COMFORT HOTEL

Локација: Хотелот е лоциран во областа Чамјува, 10 км од Кемер и 65 км од аеродромот во Анталија. Плажа: Приватна хотелска плажа со песок и камчиња на 500м од хотелот со бесплатни лежалки, чадори и пешкири. Спорт и Забава: Отворен и затворен базени, базени за деца, водени лизгалици, фитнес центар, сауна, Турска бања, тениски терени, пингпонг, одбојка, кошарка.Се наплатува: водени спортови, масажа, центар за убавина, осветлување на тениски терени и опрема, школо за гњурење. Забава преку ден и шоу програми навечер. Мини клуб за деца од 04-12 години.
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR62800EUR
за 2 возрасни
видете детали
FAME HOTEL

FAME HOTEL

Хотел со 3 ѕвезди со all inclusive. Искористете ги предностите на бесплатен појадок на шведска маса, бесплатен дневен менаџерски прием и градина во хотелот Fame. Уживајте во оброкот во Restau на хотелот Fame Beach. Ќе уживате и во сезонски надворешен базен и детски базен, со шезлонги и чадори за базен, бесплатен сопствен паркинг, Складирање за багаж, сеф на рецепција и услуги на консиерж, повеќејазичен персонал и 24-часовна рецепција. Сите 108 соби вклучуваат удобности како климатизација, WiFi, Бањи со кади или тушеви и шампон, LCD телевизори со сателитски канали, гардероби/плакари, балкони и секојдневно одржување.
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR62800EUR
за 2 возрасни
видете детали
ONKEL RESORT BELDIBI

ONKEL RESORT BELDIBI

Локација: Хотелот се наоѓа во Кемер. Приближно е 46км од аеродромот во Анталија. 13kм од центарот на Кемер. Сместување: Вкупниот број на соби е 137. Услуга: All inclusive (се вклучено) Плажа: Хотелска приватна плажа (мешана со песок и камчиња) со бесплатни чадори и лежалки. Спорт и забава: Надворешни и внатрешни базени, тобогани...
ЛЕТ + СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR63300EUR
за 2 возрасни
видете детали