121 Paris  

Paris, France
121 AVENUE DE CLICHY,PARIS
Porte De Clichy Area поглед на мапата
Tripadvisor Score:3.0
од
EUR 277 32 EUR
2 возрасни
лет + хотел
Situated in a lively quarter of Paris where the worlds of art and business mingle, this is the perfect base for a visit to Paris, with the Paris Palais des Congrès and the Opera House ten minutes down the road and with easy access to the Stade de France national stadium, and the major exhibition centres - Paris Porte de Versailles, Paris Nord Villepinte. Guests are welcomed in the lobby, which offers a 24-hour reception, a hotel safe, cloakroom and lift access to the upper floors, Wi-Fi, a TV lounge and a breakfast room.
Situated in a lively quarter of Paris where the worlds of art and business mingle, this is the perfect base for a visit to Paris, with the Paris Palais des Congrès and the Opera House ten minutes down the road and with easy access to the Stade de France national stadium, and the major exhibition ...Situated in a lively quarter of Paris where the worlds of art and business mingle, this is the perfect base for a visit to Paris, with the Paris Palais des Congrès and the Opera House ten minutes down the road and with easy access to the Stade de France national stadium, and the major exhibition centres - Paris Porte de Versailles, Paris Nord Villepinte. Guests are welcomed in the lobby, which offers a 24-hour reception, a hotel safe, cloakroom and lift access to the upper floors, Wi-Fi, a TV lounge and a breakfast room.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!