Aparthotel Adagio access Paris Asnières  

Paris, France
16 RUE DES FRERES CHAUSSON, ASNIERES-SUR-SEINE, FR
Tripadvisor Score:3.5
од
EUR 263 88 EUR
2 возрасни
лет + хотел
Situated on the outskirts of Paris, just a few steps from the metro, Adagio Access Paris Asnières offers 135 apartments. Each has been decorated and equipped with attention to detail: direct dial telephone, high-speed Internet, fully equipped kitchen, desk and television create an inviting and functional space. Business guests can enjoy the proximity of the dynamic la Défense district and transport links will take you to the center of Paris for your leisure activities.
Situated on the outskirts of Paris, just a few steps from the metro, Adagio Access Paris Asnières offers 135 apartments. Each has been decorated and equipped with attention to detail: direct dial telephone, high-speed Internet, fully equipped kitchen, desk and television create an inviting and fu...Situated on the outskirts of Paris, just a few steps from the metro, Adagio Access Paris Asnières offers 135 apartments. Each has been decorated and equipped with attention to detail: direct dial telephone, high-speed Internet, fully equipped kitchen, desk and television create an inviting and functional space. Business guests can enjoy the proximity of the dynamic la Défense district and transport links will take you to the center of Paris for your leisure activities.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!