Du Globe 18  

Paris, France
5 RUE ERNESTINE, PARIS, FR
од
EUR 364 16 EUR
2 возрасни
лет + хотел
This 2 star hotel is located in the city centre of Paris and was established in 1900. It is a short drive away from the Sacre-Coeur Basilica and the nearest station is Marcadet Poissonier.

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!