Hotel Auriane Porte De Versailles  

Paris, France
60 RUE OLIVIER DE SERRES, 75015 PARIS, FRANCE
Parc Des Expositions - Porte De Versailles Area поглед на мапата
Tripadvisor Score:2.0
од
EUR 371 92 EUR
2 возрасни
лет + хотел
This 3 star hotel is located in the city centre of Paris and was established in 1950. It is a short drive away from the Eiffel Tower and the nearest station is Convention Line 12. The Hotel has a restaurant. All 32 rooms are equipped with minibar, hairdryer and air conditioning.

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!