Локација: Хотелот е оддалечен околу 55 км од Аеродромот Анталија и 4 км од центарот на Сиде. Плажа:Хотелот е одалечен оклу 450 м од хотелската приватна плажа со бесплатни лежалки, чадори и пешкири. Сместување: Нуди вкупно 89 главни соби и 40 анек соби уредени со клима уред, ЛЦД телевизор, балкон или тераса, телефон тоалет со туш и фен. Услуги: All Inclusive, главен ресторан со шведска маса за доручек 7:30-9:30, ручек и вечера со дополнителни полноќни закуски. Содржина: . Надворешен базен со бар за освежителни пијалоци, закуски и сладолед. Лоби бар и Витамин бар кој нуди турско Ѓомлезе, одвоен детски базен, сауна, турска бања, џакузи и масажи.

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.

- Аеродромски такси.

- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.

- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром

- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.

- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Задолжително здравствено патничко осигурување.

- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.

- Доплата за ран "check in" или доцен "check out", според расположливоста на хотелот во моментот на пријавување/одјавување на гостинот (не е задолжително)

прикажи повеќе

Пакет аранжман со авион ; од Skopje до ALESSIA HOTEL & SPA, Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
провери
29
30
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
провери
2
провери
3
4
5
провери
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31