ARMIR PALACE 4* (EX.KEMER MILLENIUM HOTEL 4) преземање pdf

Kemer, Turkey
од
EUR 713 00 EUR
2 возрасни

Локација: Tурција, Kемер, Белдиби, оддалеченост од аеродром 35 км, 12 км до Кемер.
Сместување:  check in time: 14:00 / Check out time: 12:00
Плажа: Сопствена плажа со песок и ситни каменчиња, оддалечена 750 м од хотелот во должина од 70 м, опремена со лежалки за сонце, душеци, чадори.
Забава: Вечерни програми, дневни програми,  аниматорски тим од 4 лица.
Содржина: Лекар, менувачница, перална, продавници, паркинг, Wi-Fi со доплата $ 3 / на ден, детски кревет, детски стол во ресторан, игротека, мини клуб, базен, 1 надворешен базен, мини клуб за деца од 4-12 год, од  10:00-12:30 и од 14:30-17:00, сервис за чување на деца  на барање, 10 долари на час.
Внатрешен базен, надворешен базен и тобогани, од кои 1 надворешен базен со површина од 300 м2 и 1 внтрешен базен 24 м2.
1 тобоган со можност за користење во период од 10:00-11:00, 14:00-15:00. СПА центар, хамам, џакузи, сауна, мaсажа, билијард, теретана, одбојка на плажа, водени спортови.

прикажи повеќе

- Чартер лет Скопје – Анталија – Скопје - Аеродромски такси - Хотелско сместување на дадениот тип на услуга - Трансфер аеродром – хотел – аеродром

прикажи повеќе

- Туристичка такса за сместување, која изнесува околу 1% од вкупната вредност на сместувањето и се наплаќа директно од гостите, на рецепција во хотел.

прикажи повеќе

Датум на важност на пасош: минимум 150 дена од датумот на враќање

прикажи повеќе

Престој со авион од од Skopje до ARMIR PALACE 4* (EX.KEMER MILLENIUM HOTEL 4), Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
провери
2
провери
3
провери
4
5
6
7
8
9
10
провери
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31