Локаија: Хотелот се наоѓа во областа Лара, 10 км од аеродромот во Анталија и 15 км од центарот на градот. Плажа:Хотелска песочна плажа со лежалки, чадори за сонце кои не се наплатуваат. Павиљоните на плажа и на базен се наплаќаат. Спорт и забава: Отворени базени (еден е полуолимписки), затворени базени, Аква парк со 9 лигалици за возрасни и 7 за деца, џакузи во затворен базен, тениски терени, пинг понг, мини фудбал, одбојка на плажа, пикадо, фитнес центар, сауна и турска бања се бесплатни.
Hotel Website: https://www.delphinhotel.com/en/delphin-be-grand-resort

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.

- Аеродромски такси.

- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.

- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром

- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.

- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Туристичка такса за престој, изнесува 1% од износот на сместувањето и се наплатува директно во хотелот (на рецепција при пристигнување).

- Задолжително здравствено патничко осигурување.

- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.

прикажи повеќе

Пакет аранжман со авион ; од од Skopje до DELPHIN BE GRAND RESORT LARA, Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
провери
27
28
29
провери
30
31
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
провери
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31