Локација: Хотелот се наоѓа во Конакли на 7 км од центарот на Аланија и 125 км од аеродромот во Анталија. Сместување: 390 соби, распоредени во две згради. Сите соби иимаат приватен тоалет со када или туш кабина, фен, ТВ, мини бар, сеф, балкон. Услуга: Ultra All Inclusive – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневна ужина, колачи, вечера, доцна вечерна ужина. Сите локални и некои увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци, À la Carte ресторани со претходна резервација, закуски во барот на базен и на плажа од 10 до 18ч. Во услугата не е вклучено: увозни пијалоци, свежо цедени сокови, услуга во соба. Алкохолни пијалоци од 03 до 10ч не се служат. Содржини: Главен ресторан со шведска маса, À la Carte ресторани, snack bar покрај базен и на плажа, лоби бар, отворено диско, кафетерија. Доктор, перална, фен, телефон, факс, интернет кафе, изнајмување кола со доплата. Бесплатно користење на Wi-Fi интернет. Спорт и забава: Надворешен и внатрешен базен за возрасни и деца, лизгалки, фитнес, турска бања, сауна, игралиште за тенис, одбојка, кошарка, пинг понг. Забавни програми во текот на денот, натпревари покрај базенот и на плажата, вечерни шоу програми. Специјални програми во мини клубот за деца од 4-12 годии. Детско игралиште, мини диско навечер.

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.

- Аеродромски такси.

- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.

- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром

- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.

- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Задолжително здравствено патничко осигурување.

- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.

- Доплата за ран "check in" или доцен "check out", според расположливоста на хотелот во моментот на пријавување/одјавување на гостинот (не е задолжително)

прикажи повеќе

Пакет аранжман со авион ; од Skopje до DOGANAY BEACH CLUB, Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
провери
29
30
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
провери
2
провери
3
4
5
провери
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31