Локација: Хотелот е сместен на самата плажа на брегот на Кемер, оддалечен 50 км од аеродромот во Анталија и 40 км од центарот на Анталија. Сместувачки капацити: Хотелот располага со 110 соби сите модерно уредени и опремени со бања, клима уред, сателитска ТВ, сеф, мини бар, балкон / тераса. Услуга: Fame style all inclusive Плажа: Сопствена песочна плажа означена со Сино Знаме за чистина на водата, лежалките, пешкирите и чадорите за сонце се бесплатни за гостите.

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.

- Аеродромски такси.

- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.

- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром

- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.

- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Задолжително здравствено патничко осигурување.

- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.

- Доплата за ран "check in" или доцен "check out", според расположливоста на хотелот во моментот на пријавување/одјавување на гостинот (не е задолжително)

прикажи повеќе

Пакет аранжман со авион ; од Skopje до FAME BEACH HOTEL, Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
провери
29
30
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
провери
2
провери
3
4
5
провери
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31