Локација: Хотелот се наоѓа на 42км од центарот на Анталија, а на 33км од аеродромот во Анталија.
Сместување: Хотелот располага со 872 различно дизајнирани и модерно опремени соби со поглед кон базен или копно , кои на гостите на хотелот би им пружиле елитен и незаборавен одмор. Собите се опремени со  конфорни кревети, централна клима, балкон, плазма телевизор, сателитска ТВ, мини бар,сеф и  WI-Fi.
Услуга: UAI – Ултра Се вклучено – храна и пијалоци- пијалок за добредојде, појадок, доцен појадок, ручек, диетален оброк, полноќен оброк, сите локални и стандардни увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци, сладолед, пецива, бар покрај базенот, snack bar, храна за деца за време на главните оброци. Премиум пијалоците, квалитетни вина, Француски шампањ, A’la Carte ресторани со претходна резервација , собна послуга, дополнително се наплатуваат.
Плажа: Хотелска приватна песочна плажа на 1.75 км оддалечена од хотелот (редовно има бесплатен превоз) со чадори, лежалки, пешкири бесплатно.
Содржини: Главен ресторан шведска маса, A’la Carte ресторани: Steak House, VIP A’la Carte, Mediterranean, барови околу хотелскиот комплекс. Доктор, чување деца, перална, телефон, факс, internet café и компјутерски игри, фризер, продавници, rent a car, дополнително се наплатуваат.WI-FI бесплатно во целиот хотел.
Спорт и забава: Отворен и затворен базен за возрасни и деца, водени лизгалици, Турска бања, сауна, парна бања, фитнес центар, тениски игралишта, опрема за тенис, кошарка, одбојка, пинг понг, билјард, бесплатно. Масажи, SPA и Wellness центарот, водени спортови, куглање, осветлување на тениските игралишта, игротека, дополнително се наплатуваат. Забавна програма во текот на денот, натпревари покрај базенот и на плажа, шоу програма навечер, жива музика три пати неделно, кино, дополнително се наплатуваат. Мини клуб за деца од 4-12 год. и клуб за тинејџери од 13-16 год.

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.
- Аеродромски такси.
- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.
- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром
- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.
- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Задолжително здравствено патничко осигурување.
- Туристичка такса за престој, изнесува 1% од износот на сместувањето и се наплатува директно во хотелот (на рецепција при пристигнување).
- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.

прикажи повеќе

- Датум на важност на пасош: минимум 6 месеци од датумот на враќање

прикажи повеќе

Пакет аранжман со авион ; од од Skopje до GRANADA LUXURY BELEK, Antalya, Turkey

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
3693
2 Возрасни
6 Ноќи
27
28
29
провери
30
31
По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
провери
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31