Локација: Хотелот се наоѓа во областа Махмутлар, оддалечен 14км од Аланија и на 139км од аеродромот во Анталија. Хотелот е изграден во 1990 година, последен пат реновиран во 2011 година. Сместување: Хотелот има 253 соби распоредени во три меѓусебно поврзани блокови. Секоја соба има бања со туш кабина, фен за коса, сплит клима, директна телефонска линија, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), ТВ со музички канали. Услуга: All Inclusive (се вклучено) во период од 10:00 до 24:00 часот. Сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни. Содржини: два базени, тобоган и анимација на гостите во текот на денот.

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.

- Аеродромски такси.

- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.

- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром

- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.

- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Задолжително здравствено патничко осигурување.

- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии

прикажи повеќе

Пакет аранжман со авион ; од Skopje до BIENO CLUB HOTEL SVS, Antalya, Turkey

Проверете ги цените и достапноста