Локација: Хотелот се наоѓа во на 128 км од аеродромот во Анталија, 3 км од центарот на Аланиа. Плажа: Хотелот излегува на приватна плажа која е опремена со лежалки, чадори, и пешкири, терен за одбојка и фудбал. Соби: Собите се уредени со тоалет со туш, клима уред, балкон, телевизија, сет за чај и кафе, телефон, мини бар, Wi-Fi мрежа. Собите се поглед кон базен,градина или кон море. Услуга: All Inclusive Plus услуги, шведска маса со појадок, доцен појадок, ручек и вечера,неколку барови за целодневно освежување. Содржина: Надворешен базен и базен за деца, СПА центар, турска бања и масажи.
Hotel Website: https://www.bigblueskyhotel.com/

прикажи повеќе

- Aвионски чартер лет на релација Скопје – Анталија – Скопје.

- Аеродромски такси.

- Престој во избраниот хотел и сместување во избраниот термин, тип на соба, на база на избраната услуга.

- Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром

- Локална асистенција и услуги на претставник на тур-оператор или партнер агенција.

- Организација на патувањето.

прикажи повеќе

- Задолжително здравствено патничко осигурување.

- Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.

- Доплата за ран "check in" или доцен "check out", според расположливоста на хотелот во моментот на пријавување/одјавување на гостинот (не е задолжително)

прикажи повеќе

Пакет аранжман со авион ; од Skopje до BIG BLUE SKY HOTEL, Antalya, Turkey

Проверете ги цените и достапноста